Aktualności

Wolontariat

Interesujesz się teatrem, sztukami performatywnymi, filmem, zarządzaniem w kulturze? Masz czas, energię, otwarty umysł i znasz języki obce? Dołącz do naszego zespołu i zostań wolontariuszem Olimpiady Teatralnej!

Zapraszamy do współpracy wolontariuszy, z którymi będziemy współtworzyć Olimpiadę Teatralną. Poszukujemy osób dyspozycyjnych przede wszystkim w październiku i listopadzie. Mile widziana znajomość języków obcych: angielskiego, francuskiego, włoskiego i rosyjskiego. Dla osób chętnych istnieje możliwość odbycia praktyk lub stażu w Instytucie Grotowskiego podczas Olimpiady.

Szukamy wolontariuszy do pracy w zespołach realizujących zadania w biurze festiwalowym, biurze prasowym, przy promocji i PR, obsłudze widowni, opiekujące się gośćmi Olimpiady z Polski i zagranicy oraz do zadań specjalnych – pomocy przy wydarzeniach, takich jak: spotkania, warsztaty, debaty, pokazy filmowe, konferencje itp. Jeśli chcesz działać w jednym z takich zespołów, napisz nam o tym, uzasadniając swój wybór. Osoby otwarte na różnorodne wyzwania mogą dołączyć do kilku grup jednocześnie lub w różnych przedziałach czasowych.

Czekamy na Twój formularz zgłoszeniowy do 20 września. Szczegóły dostępne na naszej stronie internetowej w zakładce Wolontariat.

Koordynator: Małgorzata Dudek, m.dudek@grotowski-institute.art.pl, tel. 577 569 646

Aktualności

Radio Wrocław Kultura przyznaje Emocje 2016

Olimpiada Teatralna została nominowana przez słuchaczy Radio Wrocław Kultura jako jedno z 5 najważniejszych wydarzeń 2016 roku w kulturze.

 

EMOCJE: Nagrody Radia Wrocław Kultura

Olimpiada Teatralna została nominowana do konkursu na najważniejsze wydarzenie kulturalne roku 2016 we Wrocławiu.