Aktualności

Koncert Dziady. Recykling

31 października o godz. 19:00 odbędzie się koncert w Narodowym Forum Muzyki w ramach Festiwalu Dziady. Recykling. W programie poemat symfoniczny Totenfeier Gustava Mahlera zainspirowany Dziadów częścią IV Adama Mickiewicza w wykonaniu NFM Filharmonii Wrocławskiej dyrygowanej przez Vladimira Fanshila. W drugiej części pojawi się muzyka rytualna afrobrazylijskiego kultu candomblé i afrohaitańskiego kultu vodou w wykonaniu członków świątyni Ilê Axé Opô Ajagunã z Brazylii oraz Rasin San Bout z Haiti. Koncert zakończą zaduszki jazzowe tria Mateusza Rybickiego.

Bilety

Sprzedaż biletów prowadzona jest w kasach i na stronie Narodowego Forum Muzyki. Ceny wynoszą od 40 do 110 PLN za bilety normalne i od 25 do 60 PLN za bilety ulgowe.

Koncert dla studenta

W tym sezonie Narodowe Forum Muzyki zaprasza studentów*, którzy nie ukończyli 26 r.ż. na wybrane koncerty w specjalnych, studenckich cenach. W kasach NFM można zakupić bilet na koncert Dziady. Recykling w cenie 10 PLN.

* Legitymacja studencka będzie sprawdzana podczas kontroli biletów

Koncert

Dziady. Recykling

Vladimir Fanshil, NFM Filharmonia Wrocławska, Ilê Axé Opô Ajagunã, Mateusz Rybicki, Zbigniew Kozera, Kuba Suchar

Aktualności

Radio Wrocław Kultura przyznaje Emocje 2016

Olimpiada Teatralna została nominowana przez słuchaczy Radio Wrocław Kultura jako jedno z 5 najważniejszych wydarzeń 2016 roku w kulturze.

 

EMOCJE: Nagrody Radia Wrocław Kultura

Olimpiada Teatralna została nominowana do konkursu na najważniejsze wydarzenie kulturalne roku 2016 we Wrocławiu.