Aktualności

European Theatre Perspectives

Międzynarodowe sympozjum European Theatre Perspectives (ETP), które odbędzie się 7–9 października, to przestrzeń refleksji nad możliwościami tworzonymi przez nowe ścieżki międzykulturowego dialogu i zaangażowania w teatr i performans. Przy udziale uczestników pochodzących z różnych regionalnych, językowych i dyscyplinarnych kontekstów wydarzenie ma na celu sprowokować szeroko zakrojoną dyskusję na temat aktualnych problemów dyscypliny i toczących się w jej ramach debat.

Uczestnictwo w sympozjum jest bezpłatne i otwarte na aktywny udział szerszej publiczności. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest wcześniejsza rejestracja pod adresem: www.etpsymposium.eventbrite.co.uk. Sympozjum prowadzone będzie w języku angielskim.

Po więcej aktualnych informacji zapraszamy na www.culturehub.co/etp oraz do śledzenia organizatorów sympozjum na Twitterze (@CultureHubTeam).  

Sympozjum

European Theatre Perspectives

 Zdjęcie na licencji Creative Commons

Aktualności

Radio Wrocław Kultura przyznaje Emocje 2016

Olimpiada Teatralna została nominowana przez słuchaczy Radio Wrocław Kultura jako jedno z 5 najważniejszych wydarzeń 2016 roku w kulturze.

 

EMOCJE: Nagrody Radia Wrocław Kultura

Olimpiada Teatralna została nominowana do konkursu na najważniejsze wydarzenie kulturalne roku 2016 we Wrocławiu.