Aktualności

Biuro Festiwalowe i Kamienica Rynek 25 w dniu 11 listopada

Zapraszamy jutro do Biura Festiwalowego w Barbarze – 11 listopada czynne jest normalnie, od 10:00 do 18:00. W punkcie informacyjnym czekają na widzów bezpłatne wejściówki na film o Peterze Brooku The Tightrope, prezentowany 12 listopada o godz. 10:00 w Dolnośląskim Centrum Filmowym. W punkcie z biletami sprzedawane są gadżety olimpijskie, m.in.: torby, koszulki, notesy i Codziennik na lata 2016–2018 wg projektu Barbary Kaczmarek. Na stoisku księgarni można zakupić książki w językach polskim i angielskim, m.in. reżyserów zaproszonych na Olimpiadę: Eugenia Barby, Heinera  Goebbelsa, Jana Fabre’a, Petera Brooka, Tadashiego Suzukiego, a także wydawnictwa Instytutu Grotowskiego i anglojęzyczne publikacje Icarus Publishing Enterprise.

Jutro nieczynne są wystawy w Kamienicy Rynek 25. Zapraszamy ponownie do zwiedzania w ostatni weekend Olimpiady, od 10:00 do 18:00. Wstęp jest wolny.

Aktualności

Radio Wrocław Kultura przyznaje Emocje 2016

Olimpiada Teatralna została nominowana przez słuchaczy Radio Wrocław Kultura jako jedno z 5 najważniejszych wydarzeń 2016 roku w kulturze.

 

EMOCJE: Nagrody Radia Wrocław Kultura

Olimpiada Teatralna została nominowana do konkursu na najważniejsze wydarzenie kulturalne roku 2016 we Wrocławiu.